beach-014 #64426126

Ładowanie fotografii...
+
-
© sundarananda
Wprowadź rozmiar
Rodzaj wydruku
Podkład
Laminat
Kadr
Wszystkie
Jednoczęściowe
Dwuczęściowe
Tryptyki
Czteroczęściowe
Standard
Potrójny obraz
Tryptyk
Podwójny obraz
Poczwórny obraz
Kadr
Rozmiar ramy
Cena przed rabatem: 0zł
Rabat: 0zł
Cena: 0zł
Ilość
Dodaj do ulubionych

Wizualizacje produktu

Informacje szczegółowe

Strona e-obrazy.com oferuje możliwość wybrania plakatu czy obrazu spośród ogromnej ilości grafik. Nasza kolekcja wypełniona jest wspaniałymi dziełami sztuki, unikalnymi fotografiami oraz czarno-białymi plakatami lub obrazami. A to wszystko drukujemy z najwyższą starannością w możliwie najlepszej jakości FINE ART. Wydruk FINE ART. określany również jako GICLEE czy INKOGRAFIA, potocznie jako PRINT, to uznany na całym świecie rodzaj druku, reprodukcji artystycznej. Jest wykonany przy użyciu najwyższej jakości atramentów pigmentowych i specjalistycznych podłoży zapewniających wyjątkowa jakość, trwałość i odwzorowanie. FINE ART PRINT w rewolucyjny sposób odtwarzają obrazy z różnych dziedzin sztuki (malarstwo, grafika, fotografia itp.) Drukujemy ploterami fotograficznymi, tylko u nas każdy wydruk jest nasycony kolorami i ma idealne przejścia tonalne, również fotografie czarno-białe oddają głęboką czerń oraz pełen gamut szarości. Dużo sklepów internetowych, sprzedawców na allegro oraz stacjonarnych drukarni oferuje swoje wydruki w technologii solwentowej (3 kolory), lub lateksowej(6 kolorów) takie wydruki są dużo tańsze w wytworzeniu i nie oddają całej gamy kolorów. Każda wybrana przez Państwa grafika drukowana jest z odpowiednią licencją ADOBE STOCK. Polecamy również nasze wyselekcjonowane grafiki do kuchni, salonu, sypialni, loftu czy biura. Drukujemy również w niestandardowych rozmiarach max.szerokość 150 cm. W E-OBRAZY.COM każdy znajdzie dekoracje na ścianę do swojego domu!

Opis stosowanego płótna

Canvas POLYCOTTON MATT (280 gsm)

Charakterystyka

Matowa powierzchnia, struktura lnu, szeroki gamut kolorystyczny, 70% poliester, 30% bawełna, odporny na rozdarcia, nie zwija się.

Zastosowanie

 Fotografia archiwalna, wydruki do galerii i muzea, reprodukcje, grafika, pejzaże, wystawy, dekoracja wnętrz

Dane techniczne

Gramatura: 280 g/m2, kolor podłoża: biały

Uwaga: Każdy wydruk na płótnie jest pokryty werniksem, stosujemy tylko solidne, profesjonalne sosnowe krosna malarskie.

CZAS REALIZACJI: 2-7 dni roboczych od zaksięgowania kwoty na koncie. Realizowane dla Państwa zamówienia są spersonalizowane i wykonane po dokonaniu płatności na nasze konto.

LICENCJA: Każda zamawiana przez Państwa reprodukcja posiada odpowiednią licencję ADOBE STOCK