DOSTAWA

Darmowa dostawa obowiązuje promocyjnie do końca Listopada (30.11.2020 r.) na terenie Polski

SPOSOBY DOSTAWY

Dostawa realizowana jest za pośrednictwem profesjonalnej firmy kurierskiej:

  • InPost Paczkomaty Koszt wysyłki 11,00 zł Brutto - Jest to preferowany sposób wysyłki plakatów w tubach oraz małych obrazów w rozmiarze do 40x60 cm. Wystarczy, że przy zamówieniu wybierzesz ten sposób dostawy i wskażesz preferowany paczkomat.
  • Kurier Inpost Koszt wysyłki 15,01 zł Brutto - Polecany sposób dostawy jeśli otrzymać chcesz przesyłkę pod własne drzwi.
  • DPD Koszt wysyłki 15,99 zł brutto - Kurierem DPD wysyłamy obrazy w dużych rozmiarach.

Jeśli przy Twoim zamówieniu nie wyświetla się pełna lista opcji dostawy znaczy to, że rozmiar i wielkość Twojego zamówienia przekracza możliwości przewoźnika. Proszę się tym nie przejmować bo prawdopodobnie jesteś już w zakresie darmowej dostawy:-)

Wszystkie zamówienia wysyłane są z terytorium Polski, każda przesyłka jest ubezpieczona. 

Standardowy czas dostawy zamówienia wynosi od 2 do 7 dni roboczych. Zazwyczaj wysyłamy zamówienia na drugi dzień roboczy. 
Jest to czas potrzebny na zaksięgowanie pieniędzy, przygotowanie paczki oraz na jej dostawę. Gdy Twoją paczka zostanie przygotowana do wysyłki, Zostaniesz poinformowany o tym w wiadomości e-mail.

Jeśli interesuje Ciebie dostawa do innego kraju niż Polska, zapytaj o wycenę za pośrednictwem wiadomości email pod adresem sklep@e-obrazy.com

If you are interested in delivery to a country other than Poland, ask for a quote via email: sklep@e-obrazy.com