Jesteśmy drukarnią z ambicjami, nie linią produkcyjną... posiadamy wysokiej klasy drukarki pigmentowe umożliwiające realizowanie zamówień na fotoobrazy, grafiki na płótnie oraz plakaty w wysokiej rozdzielczości. Drukujemy w galeryjnej jakości w przestrzeni kolorystycznej sRGB oraz Adobe RGB. Nasze wydruki to najwyższa półka. Technika druku jaką wykonujemy Państwa zamówienia jest stosowana w reprodukcji dzieł sztuki oraz w realizacji wystaw fotograficznych. Nie oszczędzamy na produkcji. Naszym celem jest dostarczenie produktów najwyższej możliwej jakości.

Posiadamy licencjonowane nieograniczone zasoby zdjęć z całego świata. Każdy zamówiony przez Państwa produkt jest wykonywany ręcznie  
co sprawia, że drukowane, oprawiane i wysyłane przez nas produkty są wysokiej jakości. Każda grafika bądź obraz bez wyjątku w cenie produktu poddawany jest werniksowaniu o wykończeniu matowym, co dodatkowo podkreśla kolorystykę, strukturę płótna Canvas oraz zapewnia dodatkową ochronę przed zabrudzeniami oraz drobnymi uszkodzeniami mechanicznymi. 

O nas w prasie