Z Twojego zdjęcia

Wybierz plik
Ładowanie fotografii...
+
-
Wprowadź rozmiar
Rodzaj wydruku
Podkład
Laminat
Kadr
Wszystkie
Dwuczęściowe
Czteroczęściowe
Jednoczęściowe
Tryptyk
Standard
3 Obrazy 30/30cm
3 Obrazy 50/70cm
3 Obrazy 40/120cm
4 Obrazy 50/70cm
3 Obrazy 40/50cm
4 Obrazy 60/90cm
2 Obrazy 40/80cm
4 Obrazy 40/80cm
Kadr
Efekty

Cena przed rabatem: 0zł
Rabat: 0zł
Cena: 0zł
Ilość

Wizualizacje produktu

Informacje szczegółowe

Zamówiona reprodukcja nie posiada znaku wodnego i posiada odpowiednią LICENCJĘ.

Nasze propozycje obrazów na płótnie Canvas to nic innego jak ekskluzywna sztuka drukowana fine art., piękny szczegółowy druk pigmentowy odzwierciedlający najmniejsze szczegóły, detale i kolor, naturalne bawełniane grube płótno o gramaturze 360 g/m2 z wykończeniem matowym i sosnowe klejone galeryjne krosna malarskie o grubości 4,2 cm (ramy w tym rozmiarze stosujemy od rozmiaru 50/70 cm-również w rozmiarach XXL) i 2 cm (stosowane do rozmiaru 50/70 cm).

  • Płótno naciągamy na drewniane sosnowe krosno malarskie, dodatkowo wbijamy osiem klinów dla lepszego naprężenia płótna.
  • Duże obrazy w niestandardowych rozmiarach w środku mają wzmacniającą drewnianą poprzeczkę lub krzyżak.
  • Krawędzie boczne obrazów na płótnie są zadrukowane motywem zdjęcia, dzięki temu mamy możliwość wieszania ich bezpośrednio na ścianie bez konieczności oprawiania.
  • Istnieje możliwość zamówienia obrazu na płótnie w innym niestandardowym rozmiarze do szerokości 150 cm, wszystkie pytania należy kierować pod adres: sklep@e-obrazy.com.

Te wszystkie naturalne materiały składają się na piękne obrazy na płótnie, które znakomicie pasują do prestiżowych wnętrz i inspirują projektantów z dziedziny sztuki użytkowej. Posiadamy również w swojej ofercie obrazy na płótnie w rozmiarze XXL (nie są to "obrazy" kartonowe!!), są to pełnowartościowe obrazy na ścianę w niestandardowych rozmiarach, które uzupełnią puste monotonne płaszczyzny ścian, natomiast w pomieszczeniach z wysokim sufitem wspaniałą propozycją prezentacji obrazu jest oparcie go o ścianę, to obecnie bardzo artystyczny i kreatywny sposób na aranżacje wnętrz. Ładną propozycją ozdoby ścian są także obrazy na płótnie w formie dyptyk lub tryptyk. Taka forma upiększenia ścian sprawdza się na dłużej ścianie w salonie lub w sypialni. Obrazy na płótnie dwuczęściowe lub trzyczęściowe swoim rozmiarem wypełniają pustą przestrzeń na ścianie, a jednocześnie otulają nas swoim ciepłem i dają poczucie wypełniania wnętrza. 

Czas realizacji zamówienia 2-3 dni robocze.