PAŁKA PERKUSYJNA I DETAL TALERZA #132835652

Ładowanie fotografii...
+
-
© bizoo_n
Wprowadź rozmiar
Rodzaj wydruku
Podkład
Laminat
Kadr
Wszystkie
Jednoczęściowe
Tryptyki
Czteroczęściowe
Standard
Potrójny obraz
Poczwórny obraz
Poczwórny obraz
Kadr
Efekty

Cena przed rabatem: 0zł
Rabat: 0zł
Cena: 0zł
Ilość
Dodaj do ulubionych

Wizualizacje produktu

Opis zdjęcia

Informacje szczegółowe

Plakaty na e-obrazy.com to jakość! Plakaty na naszej stronie to nic innego jak wysokiej jakości wydruki fotograficzne, które oprawić możesz w ramy do plakatów lub zdjęć. Plakaty jako nie liczni, realizujemy w druku Fine Art. na najlepszych ploterach fotograficznych na świecie. Nasze plakaty to nasycone kolorami podłoża klasy premium. Plakaty spełnią oczekiwania najbardziej wymagającego klienta, to galeryjna jakość druku, której próżno szukać u masowych producentów obrazów i plakatów. Jeśli zależy Tobie na jakości, wybierz druk personalizowany na e-obrazy.com. Każda wybrana przez Państwa fotografia jest drukowana w przestrzeni kolorystycznej zapisanej przez autora fotografii. Czas realizacji zamównienia 1-2 dni robocze. Najczęściej jest to sRGB oraz Adobe RGB. Zamówiona reprodukcja nie posiada znaku wodnego i posiada odpowiednią LICENCJĘ.

Plakaty fotograficzne realizowane są na dwóch podstawowych podłożach:

  • Papier SATYNOWY polecanym do kontrastowych wydruków fotograficznych. Posiada lekko błyszczącą powierzchnię. Papier Satynowy 260g/m2 jest bardzo gruby i znacząco odbiega jakością od papierów, na których realizowane są standardowe odbitki fotograficzne.
  • Papier MATOWY 230 g/m2 to papier klasy Fine Art. produkowany z zachowaniem najwyższych standardów ochrony środowiska. Polecany jest przez nas do druku artystycznego tj. reprodukcje prac malarskich, abstrakcji, akwareli itp.